Büyük Motor Bloğu Silindir ve Silindir Kafalarının Derin Ultrasonik Temizleyici Temizliği (Çelik Alaşım) 2meters

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Agsonic
Sertifika: CE
Model numarası: T-120S
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10-20days
Yetenek temini: 200pcs/ay
Malzeme: SUS304 Frekans: 28KHZ / 40 khz / 80KHz
Zamanlayıcı: 1S-99 saat Ayarlanabilir Isıtıcı: 20-95 ℃ Ayarlanabilir
Sepet: Farklı temizlik için katmanlı tasarım Geri dönüşüm: Yağ taşımak için isteğe bağlı filtre sistemi
Kullanımı: Yağ giderme Hareketlilik: Motor Parçaları Temizliği
Vurgulamak:

endüstriyel ultrasonik temizleme makinesi

,

endüstriyel ultrasonik temizleme tankları

Büyük Motor Bloğu Silindir ve Silindir Kafalarının Derin Ultrasonik Temizleyici Temizliği (Çelik Alaşım) 2meters

Ses Dalgalarıyla Temizleme

60'ların ve 70'lerin çocuklarına hala fütüristik gelse de, ultrasonik temizlemenin uzun süreli başarılı bir temizlik tarihi vardır. Ultrasonik, normalde insanlar için duyulabilecek frekansın üzerindeki ses dalgalarının bilimidir (18 Kilohertz üzeri). Bu yüksek frekanslardaki titreşimler sıvılara verildiğinde, ses dalgaları geçerken sıvıdaki herhangi bir noktada dönüşümlü olarak çok yüksek vakum ve aşırı yüksek basınç alanları oluşturulur.

Ultrasonik ses dalgalarının birçok otomotiv bileşenini, özellikle de otomatik şanzıman parçaları, küçük yağ galonları olan alüminyum motor parçaları, kör delikler ve gizli boşluklar gibi karmaşık parçalarda mekanik cihazlarla ulaşmanın zor olduğu alanları temizlemek için etkili bir yol olduğu bulunmuştur. . Bir vakumun etkisi altında, sıvı bir kavitasyon kabarcığı olarak adlandırılanı yaratmak için kelimenin tam anlamıyla parçalanır. Pozitif basınç kavitasyon kabarcığını oluşturan vakumu değiştirdiğinden, çarpışmada çöker ve yüksek basınçlı şok dalgalarına neden olur, bu da bileşenin kirletici maddelerden arındırılmasına yönelik tüm çalışmaları yapar. Ultrasonik temizleme sistemleri, pişmiş karbon ve yağlar üzerinde çok iyi çalışır.

Motor, Isı Eşanjörleri Temizleme Makinasının Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu Ultrasonik Temizleme Yöntemi, temizlikte "kıyaslama" olarak bilinir. Ultrasonik kavitasyon, bir parçanın yüzeyine ve ötesine doğru temizlenebilir. Ayrıca sprey ve mekanik çalkalama da dahil olmak üzere diğer temizlik araçlarını kullanarak erişilemeyen iç alanlara da ulaşabilmektedir. Ultrasonik enerjinin güçlü doğası, çok küçük parçacıkları yüzeylere tutan mekanik ve iyonik bağları kırmak için gerekli fiziksel "itme" yi sağlar.

Motor Temizleme Makinesi Motor, Eşanjör Her türlü Temizleme

Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.

Ürün Açıklaması

Motor parçaları temizleme hoş geldiniz - Motor Parçaları Temizleme, Eşanjörler, Araba Motor Parçaları Temizleme, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motor Bike Motor Parçaları Temizleme.

Motor Parçaları, Eşanjörler bölümü, hem müşterilere hem de kişilere ticaret yapmak için Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.


AG Motor bloğu, Motor Parçaları, Eşanjörler ultrasonik temizleme makinesi otomotiv ve mekanik atölyesi zemin üzerinde temizlik yöntemleri ve süreçleri devrim, bizim Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi temizlik için ultrasonik teknoloji, otomotiv, uçak ve deniz motoru parçaları her türlü temizleyebilirsiniz Parçalar size üstün temizlik etkisi sağlarken el emeğini ortadan kaldırır, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Hangi Temizleme İşlemi En İyi Çalışır? -Ultrasonik temizleyici !

Motor bloklarının ve silindir kapaklarının temizlenmesi, dökümlerde yapacağınız işleme operasyonları kadar önemlidir. Kirli, yağlı veya boya veya korozyon ile kaplıysa, bu parçaları incelemek için kapsamlı bir iş yapamazsınız. Dökme demir kafalarda ve bloklardaki çatlakların kontrol edilmesi, manyetik parçacık saptama tozu için temiz bir yüzey gerektirir. Benzer şekilde, delici boya ile saç çizgisi çatlakları için alüminyum dökümlerin kontrol edilmesi de temiz bir yüzey gerektirir. Alüminyum kafalarda bile gözeneklilik sızıntıları ve metal üzerinde ağır bir yapışkan tabaka varsa, bloklar maskelenebilir.

Pls aşağıdaki en popüler Motor Temizleme Makinesi özelliklerini bulmak:

Şartname AGSONIC
Yapmak Çin
model T-6144S T-1200S
Tank Kapasitesi (l) 6144 1200
Yapılı Malzeme SS 316 SS 316
Dış boyut 3.3x2.1x1.9 1.65x1.4x1.3
Faydalı Boyut lbh (m) 2,4 x 1,6 x 1,6 1,1 x 1,1 x 1
Elektrikli Isıtma Gücü (KW) 150kW 30KW
Isıtıcı ('C) 20-100C Ayarı 20-100C Ayarı
Yalıtım evet / hayır Evet Evet
Hidrolik Ajitasyon y es / Hayır Yok hayır Yok hayır
Maksimum Yük (Kg) 5000kgs 1000kgs
Ultrasonik Güç (KW) 46,8 10.8
Ultrasonik Frekans (KHz) 28 28
Dönüştürücü Setleri Sayısı 26 set dalgıç pompa (936 adet transdüser) 6 set dalgıç paketi (216 adet dönüştürücü)
Vibratör plakalarının yerleştirilmesi Saplı 2 yan duvar (her iki tarafta 13 set vibratör plakalı) Alt Monteli 6 set vibratörlü
Noice Seviyesi Özel sepet / Sepet ile /
Gerilim (V) 380-415V 3 faz 380-415 V 3 faz
Zamanlayıcı (dakika) 1-99 saat 1-99 saat ayarlaması

Seçtiğiniz için diğer modeller:

model Tank boyutu Birim boyutu hacim Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5

Motor Parçaları, Motor Parçaları, Isı Eşanjörleri Ultrasonik Makine Atölye Çalışması

 

Ultrasonik temizleyici makinesi Geniş uygulama:

sanayi Nesneleri Temizleme
takı Mücevher, elmas, altın, gümüş ürünleri,
makinalar Kalıplar, hassas parçalar, pres parçaları, kamera parçaları, rulman, donanım araçları
elektronik PCB board, elektronik parçalar, TV parçaları, bilgisayar parçaları
Otomobil endüstrisi Motor parçaları, vites kutusu, amortisör, otomatik meme, silindir, valf
Diş ve tıbbi diş aletleri, medikal aletler, enjektör, cerrahi aletler, damlalık, cam kap
Kaplama ve boyama parlatma parçaları, SUS kesici, sofra takımı, kaplama
Gıda endüstrisi Fırın tepsisi, kazan, şişe, şişe kapağı, filtreler
Optik ve saat üreticisi optik lens, gözlük, sunglass, metal, altın, mücevher, elmas, saat bandı, saat kapağı, izle el
Tekstil Spinneret plaka, kauçuk parçalar, plastik kalıplar, oyuncak
diğerleri mühür, sineklik, paralar, çömlek, banka kartı, IGBT

Araba Motoru Çalışması İçin Ultrasonik Temizleyiciler Nasıl?

Oto parçaları için ultrasonik temizleyici, gelişmiş temizleme sonuçları için güvenli ve biyolojik olarak ayrışabilen ultrasonik temizleme solüsyonu bulunduran geniş bir paslanmaz çelik tanktan oluşur.

Cihaz açık olduğunda, makine içindeki güçlü güç çevirici temizleme solüsyonunda milyonlarca mikroskobik kabarcık geliştirir. Bu kabarcıklar, araba motor parçalarıyla temas ederek muazzam bir güçle çarpışıyor. Bu süreçte her türlü gres, kir, kiri ve karbon birikimi tamamen zarar görmeden sökülebilir.

Temizleme işlemini tamamladıktan sonra, yeniden montaj için hazır hale getirmek için otomobil parçalarını durulayıp kurutmanız gerekir. Genel olarak, ultrasonik temizleyicilerin kullanımı işinizi kolay ve hızlı hale getirir. Araba motoru parçalarını temizlemek için henüz kullanmıyorsanız şimdi bir tane almalısınız.

Piyasada bulunan araba motor parçaları için çok daha küçük ultrasonik temizleyici modelleri olmasına rağmen, profesyonel temizlik ve tamir için daha büyük tanklı bir ultrasonik temizleyici tercih edilmektedir. Bu, daha büyük motor parçalarını temizlemek için temizleyiciyi çok kolay bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır

Büyük Ultrasonik Temizleyici Temizleme

Motor Bloğu Ultrasonik Temizleme Etkisi

Ne Araba Parçaları Olabilir , Motor bölümü Ultrasonik Temizleme Sisteminde Temizliyorsunuz?

Araba parçaları temizliği için ultrasonik temizleyici, oto tamircisi için en iyi tasarlanmış ve en önemli araçlardan biridir.

Garajda yüksek kaliteli ultrasonik temizleme ekipmanı ile, tüm temizlik görevleri artık birkaç saat içinde gerçeklestirilebilir.

Genel olarak, bu otomotiv parçalarının temizlenmesi için ultrasonik bir temizleme cihazı kullanıldığında, işlem hızlı, güvenli ve profesyonel hale getirilir.

Bu ultrasonik temizleme sistemlerini kullanmanın en iyi yanı, temizlik işi otomatik bir makine tarafından profesyonel olarak yapıldığında, diğer üretken görevlerinizi tamamlamakta ve tamamlanmakta özgürsünüz.

Bir süre sonra geri dönebilir ve montaj için hazır olduklarında temizlenen parçaları toplayabilirsiniz.

motor parçalarının temizliği - bağlantı parçaları ve bağlantı elemanları gibi küçük parçalar, çubuk ve pistonların bağlanması gibi daha büyük parçalar, hatta motor bloklarına kadar silindir kafaları olsun - üç Es'e dikkat edilmelidir: ekonomi, verimlilik ve çevre bilinci. Uzmanlarımıza göre, ultrasonik temizlik daha temiz parçaların bir kar merkezi olabilir, motor arızalarının olmaması için bir başka adım olabilir ve yeni gelir biçimleri yaratır.

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885