Paslanmaz Çelik Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Deniz Parçaları / Uygulanan Tekne Pervaneleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-1144S
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: ahşap kasa
Teslim süresi: 10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: 1000 adet / Ay
Malzeme: Paslanmaz Çelik 304/316 Başvuru: deniz parçaları ve tekne pervaneleri
Seçenek: geniş kapasite sanayi: deniz parçaları
Temizlik zamanı: 20 dakika Sıklık: 40KHz
Vurgulamak:

büyük kapasiteli Endüstriyel Ultrasonik Parça Temizleyici

,

Tekne Pervaneleri Endüstriyel Ultrasonik Parça Temizleyici

,

deniz parçaları ultrasonik temizleme makinesi

 

Deniz parçaları ve tekne pervaneleri için paslanmaz çelik büyük endüstriyel ultrasonik tank

Isı, ultrasonik kavitasyon ile üretilir ve birçok temizleme işlemi, ısıtılmış bir çözelti kullanıldığında daha hızlı ve daha verimlidir.

Örneğin, sıcak temizleme çözümü, yağları, işleme soğutma sıvılarını ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her yüzeyden bir dizi başka kirleticiyi çıkarmak için en iyisidir. Gereksinimleriniz için durum buysa, termostatlı ultrasonik temizleyiciler kullanarak verimi artırabilirsiniz. kontrollü ısıtıcılar.

 

Daha büyük ultrasonik tanklar genellikle daha ağır hizmet tipi duvar yapısına ve ek duvar desteğine sahiptir.Isı, elektrikli daldırma ısıtıcılar, buhar bobinleri ve/veya harici ısı eşanjörleri dahil olmak üzere çeşitli şekillerde sağlanabilir.Daha büyük tanklar, diyafram bağlı dönüştürücülere veya daha sonra temizleme tankına monte edilen paslanmaz çelik bir kutuya bağlanan dönüştürücüler olan daldırılabilir cihazlara sahip olabilir.Suya daldırılabilir tankların avantajları, gerektiğinde tüm tank çökmeden bir kutunun değiştirilebilmesi ve temizleme performansını iyileştirmek için daldırılabilir tankların genellikle mevcut proses tanklarına sonradan takılabilmesidir.

 

Ultraosnic ne yapabilir?
Otomotiv Ultrasonik Temizleyiciler, esas olarak parçalardan kiri, yağı, yağı ve fırınlanmış karbonu çıkarmak için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir.Boya, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır fırınlanmış karbon katmanları gibi kirleticiler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir.Diğer temizleme işlemlerinden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar gören parçalara zarar vermez.


Ultrasonik temizleyiciler kaldırkir, yağlar, yağlayıcılar, karbon, pas ve diğer kir türleribunun üzerine inşaısı eşanjörleri.

ultrasonik temizleyiciler, ısı eşanjörünü yeni gibi görünecek ve çalışacak şekilde eski haline getirebilir.

 

Ultrasonik parça yıkayıcılar özellikle metal parçalar için etkilidir;Nazik ancak güçlü süreç, fırça ve yüksek hızlı kimyasal temizleme solüsyonları kullanan geleneksel temizleme yöntemlerinden çok daha az zararlıdır.Ultrasonik temizleyiciler, filtrelere zarar vermeyen ancak her yere ulaşan su bazlı çözümler kullanır.çatlak ve çatlakısı eşanjörünün.Ultrasonik temizleme, ultrasonik dalgalardan mikroskobik kabarcıkların oluştuğu ve ardından parça bileşenlerine doğru patladığı kavitasyon adı verilen bir işlem kullanır;böylece yüzeyleri ve yarıkları kuvvetlice ama nazikçe ovalar ve temizler.Birikme ne kadar inatçı olursa olsun, ısı eşanjör borunuz tam çalışma kapasitesine geri dönecektir.

 

Kavitasyon Eylemi ile Otomotiv Ultrasonik Temizleyici

Kavitasyon eylemi, temizleme solüsyonuna daldırılan ürünlerin yüzeylerine karşı sayısız küçük kabarcıkların patlaması olarak tanımlanır.Ultrasonik temizleyici tankına bağlı jeneratörle çalışan dönüştürücüler, saniyede binlerce döngü veya kilohertz (kHz) olarak ölçülen ultrasonik frekanslarda titreştiğinde kabarcıklar oluşur.

Temizleme ekipmanının seçimi, büyük ölçüde temizlenen kalıpların boyutuna göre belirlenir.Ultrasonik temizleyiciler, küçük tezgah üstü ünitelerden, otomatik temizleme ve durulama döngüleri için takılabilen endüstriyel boyutlu zemine monte ekipmanlara kadar mevcuttur.Ancak ısıtıcı, zamanlayıcı ve süpürme modu olan bir temizleyici seçin.

 

Ultrasonik: Güvenle Temizlemenin TEK Yolu

Kir veya kontaminasyonun kaynağı ne olursa olsun, AG Ultrasonik Temizleme Sistemleri, çeşitli endüstrilerde çok çeşitli kullanımlara uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.Hızlı, etkili ve verimli makinelerimiz, neredeyse her tür parçayı veya bileşeni temizlemenizi sağlar.Aşağıdakiler, sistemlerimiz kullanılarak temizlenen birçok farklı türdeki öğenin kısa bir listesidir.

20'den fazla çalışma saatinden tasarruf sağladı ve çalışanların kimyasal maruziyetini en aza indirdi.

AGSONIC en ucuz ya da en pahalı değildi.Para için mükemmel bir ürünleri ve müşteri hizmetlerine bağlılıkları vardı.AGSONIC ile çalışmak, 2.000 mil öteden bile çok kolaydır.Güçlendirme ve diğer tüm destek ihtiyaçları çok duyarlı bir şekilde ele alındı.AGSONIC'in güvenilirliği ve hizmeti, operasyonel başarımızın bir parçasıdır.Çalışanlarımız ve yönetimimiz söz konusu olduğunda, AGSONIC birimlerimiz burada kalmaya devam ediyor.Gelecekteki herhangi bir ihtiyaç için AGSONIC bizim 1 tercihimizdir.

– Müşteri geri bildirimi Havacılık.

Büyük Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Nasıl Temizlenir

karmaşıkOtomotiv Ultrasonik TemizleyiciYatırımlarını korumak için çeşitli inatçı kirleticileri gidermek için temizleme prosedürleri oluşturması gereken plastik enjeksiyon kalıplama şirketlerinin önemli yatırımlarını temsil eder.Bunlar arasında yanmış kalıntılar, yağlar, parlamalar ve kalmasına izin verilirse kalite kontrol departmanı tarafından ürünün reddedilmesine neden olacak gres bulunur.Solventlerle el ovma basitçe işi yapmaz.Elle temizleme, zaman alıcı olmasının yanı sıra, personel için potansiyel sağlık tehlikeleri ve solvent atma zorlukları da getirir.Çözüm, solvent bazlı parça yıkayıcıda ovmak yerine ultrasonik bir temizleyici kullanmaktır.
Ultraosnic ne yapabilir?
Ultrasonik temizleyiciler kaldırkir, yağlar, yağlayıcılar, karbon, pas ve diğer kir türleribunun üzerine inşamotorlar ve mekanik parçalar.Oluklar, iç geçitler, contalar, ve diğer ulaşılması zor alanlar kolayca temizlenir, bu da karmaşık parçaların saatlerce sökülüp takılmasını ortadan kaldırır.Karbüratörler, pistonlar, silindir kapakları, alüminyum parçalar ve fren kaliperleriultrasonik bir temizleyicide elle ovma olmadan tamamen temizlenen birkaç bileşen örneğidir.

Silindir Kafası Motor Bloğu Temizliği Neden Kullanılır?
Agsonics, motor endüstrisine profesyonel temizlik hizmetleriyle ünlüdür.

Ultrasonik temizleyici teknolojisi nasıl temizler?

kavitasyon kabarcıklarıkırmızı kan hücreleri kadar küçük veya milimetrenin yaklaşık 8 binde biri kadar küçük vakum boşluklarıdır.O kadar küçükler ki, 1 cm uzunluğa ulaşmak için 1.250 tanesinin üst üste dizilmesi gerekir.

Sürekli titreşim baskısı altında, bu kabarcıklar hızlı bir oranda gerilir ve sıkışır.Üretilen ses dalgalarının frekansı ve gücü ile belirlenen belirli bir boyuta ulaştıklarında, kabarcıklar yapısal bütünlüğünü kaybeder ve şiddetli bir şekilde çöker.Bu patlamalar bir yüzeyin yakınında meydana geldiğinde, kabarcıklar, saatte 500 milden daha fazla hızla hareket eden ve bu yüzeyle çarpışan, çalkalayan ve çok küçük partikülleri ve maddeleri bile bu yüzeyden uzaklaştıran yüksek güçlü plazma akışları yayar.

Otomobil Parçaları Temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz.Bunlar, hem manuel olarak çalıştırılan hem de tam otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir.Ayrıca, makine, profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Ultrasonik temizleyici T-288S için özellikler

modeli

T-288S

Tank kapasitesi

1800L

Tank boyutu

L150xG150xY80cm

Tank malzemesi

2 mm SUS304

ultrasonik güç

14.4KW

ısıtma gücü

30KW

zamanlayıcı

1-99dk ayarlanabilir

Isıtıcı

0-80c ayarlanabilir

Sıklık

28/40khz

Kontrol

Harici jeneratör, daha kararlı

İsteğe bağlı

Yağ filtre sistemi, pnömatik kaldırma, durulama tankı vb.

Gerilim

110V, 1 faz;220V, 3faz/220V, 1faz;380V, 3 faz

Garanti

1 yıl

Paketleme

1 adet/tahta sandık

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet tipi temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel ölçü farikasyonu, uzun süre dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatasına karşı bir yıl garanti

• Temizlik gereksinimlerine uyacak şekilde tamamen özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her seferinde doğru ve tek tip temizlik

Paslanmaz Çelik Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Deniz Parçaları / Uygulanan Tekne Pervaneleri 0

Paslanmaz Çelik Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Deniz Parçaları / Uygulanan Tekne Pervaneleri 1

 

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885