Karbüratör / Piston Temizleme İçin Büyük Kapasiteli 30L Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: TB-200
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: ahşap kasa
Teslim süresi: 10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: 1000 adet / Ay
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Seçenek: Karbüratör / Piston Temizliği
Boyut: 30L Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici Zamanlayıcı:: 1-30 Dakika
Voltaj:: 110/220V ultrasonik güç: 500W
Vurgulamak:

30 Dakika Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

,

Pistonlu Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

,

30L Karbüratörlü Ultrasonik Temizleyici

 

Karbüratör / Piston Temizleme İçin Büyük Kapasiteli 10L Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

Otomobil Parçaları Temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz.Bunlar, hem manuel olarak çalıştırılan hem de tam otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir.Ayrıca, makine, profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

 

Temizleme solüsyonlarının sıcaklığı olarakdoğrudan ultrasonik enerjinin kavitasyon etkisi ile ilgilidir, Ultrasonik temizleyiciler, termostatik kontrollerle tamamlanmış yerleşik elektrikli ısıtma elemanları ile teslim edilir.Bu şekilde optimum temizlik ürünü (çözelti), sıcaklık ve ultrasonik güç kombinasyonuna ulaşılabilir.

ULTRASONİK TEMİZLİK

Ultrasonik temizleme, bir temizleme solüsyonu deposunda milyonlarca küçük baloncuk oluşturmak için ses dalgalarını kullanır.Temizlenecek parçalar solüsyona daldırılır ve kabarcık oluşup “patladıkça” kiri, yağı, karbonu vs. temizler. Bu yöntem de çok işe yarar.Ultrasonik temizlemede fark ettiğim bir dezavantaj, alüminyum parçaların temizleme tankından yeni gibi çıkmaması.Temiz olmalarına rağmen biraz renk atmaları var gibi görünüyor.Parçaları boyayacaksanız, bunun bir önemi yok.


OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel yapım Ultrasonik Temizleme makineleri üreticisiyiz.Otomobil parçaları temizliği için özelleştirilmiş tasarımlı çözüm sağlama konusunda uzmanız.
Ultrasonik temizleme, çeşitli otomobil bileşenlerinden yağ, kir, tortu, gres ve diğer kirleticileri temizlemek için su ve uygun kimyasal içeren tankta kavitasyon ajitasyonu sağlamak için ultrasonik dönüştürücülerin kullanıldığı su bazlı bir temizleme çözümüdür.
Fren balataları, direksiyon kolonları, krank milleri, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj balataları, aynalar ve çok daha fazlası gibi her türlü yardımcı parça yıkama konusunda uzmanız.
 

 

Ultrasonik enjektör temizleyici ve enjektör akış tezgahı.

Enjektörleri temizlemek için tercih edilen yöntem.Yakıt enjektörlerinin uçları, yakıt enjektörlerini temizlemek için çevre dostu bir temizleme sıvısı kullanan ultrasonik banyoya daldırılırken yakıt enjektörlerini çalıştırır.Akış tezgahı kısmı ayrıca bir kullanıcının temizlikten önce ve sonra bir akış testi yapmasına ve kullanıcının yakıt enjektörü püskürtme düzenini gözlemlemesine imkan verir.Bu yöntem, yakıt enjektörlerinin motordan çıkarılmasını gerektirir.

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?
Ultrasonik temizleme için önemli olan birçok husus vardır.Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır.Verilmesi gereken en önemli kararlar, uygun temizleme solüsyonunu seçmek, doğru sıcaklıkta doğru zamanda temizlik yapmak ve doğru boyut ve tipte ultrasonik temizleyiciyi seçmektir.

 

Temizlik için özel bir solüsyon gerekli midir?
Toprak parçalara yapışır... Yapmazsa toprak parçalardan düşerdi!Çözümün amacı, parçalar ve toprakları arasındaki bağları koparmaktır.Suyun tek başına temizleme özelliği yoktur.Ultrasonik aktivitenin (kavitasyon) birincil amacı, çözümün işini yapmasına yardımcı olmaktır.Bir ultrasonik temizleme solüsyonu, ultrasonik temizleme işlemini optimize etmek için tasarlanmış çeşitli bileşenler içerir.Örneğin, artan kavitasyon seviyeleri, azalan sıvı yüzey geriliminden kaynaklanır.Bir ultrasonik çözelti, iyi bir ıslatıcı madde veya yüzey aktif madde içerecektir.

Endüstriyel Ultrasonik Parça Temizleyici

Sulu (su bazlı) deterjanlar kullanan AGSONIC ultrasonik ekipman, yağ, talaş ve diğer kirleticileri makine parçalarından, aletlerden, mastarlardan, borulardan ve diğer birçok şeyden etkili bir şekilde temizler.Bu, verimi en üst düzeye çıkarır, üretkenliği artırır ve yeniden temizleme ihtiyacını ortadan kaldırır, bu da onu bu parçaları ve bileşenleri temizlemenin en etkili ve çevre dostu yollarından biri haline getirir.

 

aşağıdakileri ve daha fazlasını içeren uygulamalar:

Otomotiv Bakım, Yeniden İnşa ve Restorasyon

Sel, Yangın ve Fırtına Hasar Temizleme

Metalik ve Seramik Filtre Temizliği

Baskı Ekipmanı Bakımı

Mağaza Ortamlarında Genel Bakım Temizliği

Tıbbi Hassas Temizlik

10l Ultrasonik temizleyici Özellikler:

modeli TB-200
Ultrasonik Frekans 40.000 Hz
Malzeme SUS304
Tank kapasitesi 10.8L
Ultrasonik Güç 200W
ısıtma gücü 450W güçlü güç, hızlı ısıtma
zamanlayıcı 1-30dk ayarlanabilir
Isıtıcı 0-80C ayarlanabilir
Birim Boyutu 325 x 265 x 280 mm (U x G x Y)
Tank Boyutu 300 x 240 x 150 mm (U x G x Y)
Paket Boyutu 435 x 360 x 350 mm (U x G x Y)
KB 7,4 kg
GW 8,5 kg
Güç kaynağı AC 100 ~ 120V, 50 / 60Hz
AC 220 ~ 240V, 50 / 60Hz

 Makinenin özellikleri:
• Düşük bakım gerektiren makine
•Ağır hizmet temizleme sistemleri
•Kimyasal dostu- SS Paslanmaya karşı dayanıklı gövde
• Endüstriyel ölçü farikasyonu, uzun süre dayanacak şekilde inşa
• Herhangi bir üretim hatasına karşı bir yıl garanti
•Temizlik gereksinimlerine uyacak şekilde tamamen özelleştirilmiş
• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı
• Her zaman doğru ve tek tip temizlik

 

 

Digital Serisi Yüksek Performanslı Ultrasonik Temizleme sistemi, temizlik ihtiyaçlarınıza yeni bir boyut kazandırıyor.Tek odacıklı cihaz, cerrahi aletleri ve diğer donanımları bir su deterjan solüsyonunda sonik enerjiyle temizlemek için kullanılır.

Tüm üniteler, daha düzgün bir temizleme eylemi için süpürme frekansı devresini içeren katı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 

Özel boyutlu tanklar da mevcuttur.

Uygulamalar arasında Cerrahi aletler, Laboratuvar ürünleri, Golf Kulübü temizliği, Aydınlatma armatürleri ve otomotiv parçaları bulunur.

Karbüratör / Piston Temizleme İçin Büyük Kapasiteli 30L Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici 0

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885