Uzun Büyük Gaz Türbini Parçaları Ultrasonik Motor Temizleyici Yağ Filtreleme 360L Tank

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: ahşap kasa
Teslim süresi: 10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union
Yetenek temini: 1000 adet / Ay
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Başvuru: Temiz Gaz Türbini Parçaları
Seçenek: Yağ Filtreleme Sanayi: Motor Parçası Ultrasonik Temizleyici
Tank kapasitesi: 360 litre Sıklık: 28khz
Vurgulamak:

endüstriyel ultrasonik parça temizleyici

,

otomotiv parçaları temizleme ekipmanları

 

Motor Parçası Ultrasonik Temizleyici Temiz Gaz Türbini Parçaları Uzun Büyük Endüstriyel Parça

 

Temiz Gaz Türbini Parçaları 160cm Uzun Büyük Endüstriyel Motor Parçası Ultrasonik Temizleyici

Ultrasonik Temizleyici Oto Sanayi

OEM'ler, atölyeler, atölyeler ve oto-restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel yapım Ultrasonik Temizleme makinelerinin üreticisiyiz.Otomobil parçalarının temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanlığımız var.

Ultrasonik temizleme, çeşitli oto bileşenlerinden yağ, kir, bree, gres ve diğer kirleticileri temizlemek için su ve uygun kimyasal içeren tankın içinde ultrasonik transdüserlerin kavitasyon ajitasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizleme çözümüdür.

Fren balataları, direksiyon kolonları, krank milleri, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj balataları, aynalar ve çok daha fazlası gibi her türlü yardımcı parça yıkama konusunda uzmanız.

makinenin özellikleri:

Düşük bakım makinesi

Ağır hizmet temizleme sistemleri

Kimyasal dostu - SS Paslanmaz gövde

Endüstriyel gösterge farikasyonu, dayanacak şekilde inşa edildi

Herhangi bir üretim hatasına karşı bir yıl garanti

Temizlik gereksinimlerine uyacak şekilde tamamen özelleştirilmiş

Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Güçlü Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici
En büyük ultrasonik tanklar, 1.000 galon veya daha büyük tankları içerebilir.Bu üniteler, büyük boyutlu imalat parçaları, otomotiv ve denizcilik parçaları ve büyük müzik aletleri gibi daha büyük veya ağır iş ekipmanları dahil olmak üzere daha düşük frekanslar (25-40 kHz) gerektiren uygulamalar içindir.Üniteler, durulama ve kurutma istasyonları dahil olmak üzere birden fazla yerleşik aşamaya sahip olabilir ve bazen otomatikleştirilir.
Hepimiz arabamızın parlak görünmesini ve sorunsuz çalışmasını isteriz.Ve tam da bu nedenle aracınızın bakımını baştan sona zamanında yaptırmak kaçınmamanız gereken en önemli şeylerden biridir.

 

Ultraosnik ne yapabilir?
Ultrasonik temizleyiciler kaldırkir, yağlar, yağlayıcılar, karbon, pas ve diğer kir türleriüzerine inşa edilenmotorlar ve mekanik parçalar.Oluklar, iç geçitler, contalarve diğer ulaşılması zor alanlar kolayca temizlenir ve saatlerce süren karmaşık parçaları sökme ve yeniden takma işlemleri ortadan kalkar.Karbüratörler, pistonlar, silindir kafaları, alüminyum parçalar ve fren kaliperleriultrasonik bir temizleyicide elle fırçalama yapılmadan tamamen temizlenen bileşenlere birkaç örnek verilmiştir.

 

Başvuru:

Sanayi Nesneleri Temizleme
otomobil endüstrisi motor parçaları, dişli kutusu, amortisör, otomatik meme, silindir, valf,Karbüratörler
elektronik PCB kartı, elektronik parçalar, TV parçaları, bilgisayar parçaları
Havacılık ve deniz parçaları Türbin kanatları, Deniz Motoru bileşenleri, Revizyon parçaları, Pnömatik
makine Kalıplar, hassas parçalar, presleme parçaları, kamera parçaları, rulman, donanım araçları
Kaplama ve Boyama Parlatma parçaları, SUS kesici, sofra takımı, kaplama
Gıda endüstrisi Fırın tepsisi, boyler, şişeler, şişe kapağı, Davlumbaz Filtreleri
Optik ve izle aracı optik lens, gözlük, güneş gözlüğü, metal, altın, takı, elmas, saat kayışı, saat kapağı, saat eli
Takı Takı, pırlanta, altın, gümüş ürünler
Diş ve Tıp Dental Cihaz, Tıbbi İmplant, bardaklar, şişeler, küçük şişeler, pipetler veya diğer laboratuvar gereçleri.


Neden Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Kullanmalı?

 

Bir otomobil mağazasında ultrasonik temizleyici için pek çok kullanım alanı vardır.Ultrasonik araba parçaları temizleme, gres, yağ ve diğer yağlayıcılarla kaplı otomobil parçalarının manuel olarak fırçalanması ihtiyacını ortadan kaldırarak zaman kazandırır.Zaman kazanmanın yanı sıra, tehlikeli kimyasallar biyolojik olarak parçalanabilen sabunlarla değiştirilebilir.Tezgah üstü ultrasonik temizleyici tarafından yaygın olarak temizlenen belirli parça örnekleri arasında filtreler, amortisör parçaları, hidrolik direksiyon parçaları, pistonlar, valfler, yakıt enjektörleri, yataklar bulunur - bunlardan sadece birkaçı.Karbüratör ultrasonik temizliği ve ultrasonik egzoz manifoldu temizliği için, geçiş ağının derinliklerinde temizleme eyleminin gerekli olduğu daha büyük endüstriyel boyutlu üniteler kullanılabilir.Bu büyük kapasite aynı zamanda ultrasonik krank mili temizliği ve ultrasonik silindir bloğu temizliğinin yanı sıra birden fazla parçanın aynı anda temizlenmesine olanak tanır.

 

Silindir Kapakları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esas olarak parçalardan kiri, gresi, yağı ve yanmış karbonu temizlemek için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir.Boya, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır fırınlanmış karbon katmanları gibi kirleticiler de ultrasonik temizleme ile giderilebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir.Diğer bazı temizleme işlemlerinin aksine, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar gören parçalara zarar vermez.

 

Ürün Açıklaması

Silindir Kapakları Ve Motor Blokları Temizliğine, Kamyon Motor Parçaları Temizliğine Hoş Geldiniz,

 

Ultrasonik temizleme işlemimiz,aşağıdaki bileşenleri etkili bir şekilde temizleyebilir-silindirKafalar Ve Motor Blokları Ve Uçak Parçaları ,Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Parçaları, Dişli Kutuları, Filtreler, Tüpler ve Valfler.


AG Silindir Kafaları ve Motor Blokları ultrasonik temizleme makinesi, Valf Plakaları üzerinde devrim yaratan temizleme yöntemleri ve prosesleridir, Valf Plakaları ve Uçak Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, parçaları temizlemek için ultrasonik teknoloji el kitabını ortadan kaldırır size üstün temizleme etkisi sağlarken, çoğu parça çevre dostu su bazlı solüsyonlarla temizlenebilir

 

ultrasonik tank modelleri

Temel bilgiler ve özellikler

 

modeli T-648S
İç tank boyutu: 4000*1500*1000mm
Kapasite: 6000 litre;
Malzeme: Paslanmaz çelik 304
ultrasonik frekans: 28khz
Dönüştürücüler; 648 adet transdüser ile;
ultrasonik güç 34,2 kW
jeneratör gücü 220V, 50/60HZ
Çalışma voltajı: 380V 50HZ;
Garanti: 1 yıl.


1) Turboşarjları, deniz parçalarını yüklemek için kapasite 6000 litre;
2) Yük ağırlığı kapasitesi: 3000kg
3) Zaman ayarı 1 saniyeden 99 saate kadar.Sadece zamanı ayarlamanız ve yıkama döngüsü bitene kadar uzaklaşmanız yeterlidir.


Nasıl kullanılır :
Ultrasonik tankta su ile doldurun, talimatlara göre biraz deterjan ekleyin.
Zaman ve sıcaklığı ayarlayın;

 

Silindir Kafası Motor Bloğu Temizliği Neden Kullanılır?
Agsonics, motor endüstrisine verdiği profesyonel temizlik hizmetleriyle ünlüdür.

Ultrasonik temizleyici teknolojisi nasıl temizler?

kavitasyon kabarcıklarıkırmızı kan hücreleri kadar küçük veya milimetrenin yaklaşık 8 binde biri kadar olan vakum boşluklarıdır.O kadar küçüktürler ki, 1 cm uzunluğa ulaşmak için 1.250 tanesinin arka arkaya dizilmesi gerekir.

Sürekli titreşim baskısı altında, bu kabarcıklar hızlı bir oranda gerilir ve sıkışır.Üretilen ses dalgalarının frekansı ve gücü tarafından belirlenen belirli bir boyuta ulaştıklarında, kabarcıklar yapısal bütünlüğünü kaybeder ve şiddetli bir şekilde çöker.Bu patlamalar bir yüzeyin yakınında meydana geldiğinde, kabarcıklar saatte 500 milin üzerinde hızla hareket eden ve bunlarla çarpışan, çalkalanan ve o yüzeydeki çok küçük parçacıkları ve maddeleri bile uzaklaştıran yüksek güçlü plazma akımları yayar.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi
Her türlü motor parçası için uygun
AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi, her türlü motor parçasını etkili ve derinlemesine temizler
01:Otomotiv:karbüratör, egzoz manifoldları, silindir blokları, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet motorları, kar makineleri, ATV silindirleri ve kafaları ve daha fazlasından karbon birikintilerini, gresi ve diğer kirli ve kirletici maddeleri tamamen temizler.
02:Deniz:İçten takmalı ve dıştan takmalı motorlar için uygun olan temizleme kimyası, hem eksiksiz hem de alüminyum parçalar üzerinde naziktir ve gelecekte korozyon riskini azaltır.
03:uçak:Uçak motorlarının yüksek performans talepleri, motor parçasını neredeyse orijinal durumuna geri getirecek yoğun bir temizleme işlemine olan ihtiyacı ortaya koyuyor, motor bloğu ultrasonik temizleme makinemiz hem büyük hem de küçük parçaları, türbin kanatlarını, yakıt memelerini kolayca, derinlemesine ve güvenli bir şekilde temizliyor. , jeneratör bileşenleri, frenler ve periyodik temizlik gerektiren diğer parçaların tümü, ultrasonik temizleme işlemi kullanılarak etkili ve kapsamlı bir şekilde temizlenir.

 

Sistem Nasıl Çalışır:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

Uzun Büyük Gaz Türbini Parçaları Ultrasonik Motor Temizleyici Yağ Filtreleme 360L Tank 0

Uzun Büyük Gaz Türbini Parçaları Ultrasonik Motor Temizleyici Yağ Filtreleme 360L Tank 1

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885