Paslanmaz Çelik Tank Dijital Isıtıcı Yarıiletken Ultrasonik Temizleyici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AG SONIC
Sertifika: CE
Model numarası: Tb 500
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 1pcs/karton
Teslim süresi: 3 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Paypal
Yetenek temini: 3000PCS/AY
Tank kapasitesi: 30L Tank Boyutu: 500 * 300 * 200 mm
Tank malzemesi: SUS304 Ultrasonik güç: 500W
Adı: Yarıiletken Ultrasonik Temizleyici Zamanlayıcı: 1-30 dk ayarlanabilir
Vurgulamak:

Dijital ultrasonik temizleyici

,

tezgah üstü ultrasonik temizleyici

Paslanmaz Çelik Tank Dijital Isıtıcı Yarıiletken Ultrasonik Temizleyici

Ultrasonik bir temizleyici ile Yarıiletken temizleme yararları

Elektronik Her Yerde
Ve Elektronik Temizleme BÜYÜK İş

Elektronik ve elektrikli aletler sürekli kullanımla çok kirlenir. Düzgün korunmazsa elektronik cihazlar arızalanmaya başlar. Kir biriktikçe, bilgisayarlardaki fanlar üniteyi yeterince soğutmaz, televizyon kanalları ve stereo alıcılar net görüntülerini ve seslerini kaybeder ve klavyedeki tuşlar yapışır ve düzgün çalışmaz. Sadece AG SONIC Ultrasonik Temizleme Sistemleri elektronik ve cihazları temizleyebilir ve çalışma durumuna geri getirebilir.

Modern dünyamız hakkında kaçınılmaz bir gerçek, elektroniklerin bizi çevrelemesi. İster kişisel bilgisayarlar, cep telefonları, iPad'ler, elektrikli aletler, aletler, makineler, oyuncaklar vb. Olsun, her yerde elektronik var.

Diğer kaçınılmaz bir gerçek ise, kullanımda elektroniklerin çok kirli olması. Kir ve diğer kirletici maddeler bir rahatsızlıktan daha fazlasıdır. Düzgün temizlenmezse, elektronik bileşenlerin kirlenmesi, cihazın şunlara neden olabilir:

Kullanıcıları korumak, verileri korumak ve toplumu düzgün bir şekilde sürdürebilmek için, her tür elektronik cihazların sadece düzenli olarak temizlenmemesi ve tamamen temizlenmesi için çok önemli.

Ama Nasıl İyi Elektronik Temizlerim?

Çoğu kişi sadece cihazın dışını siler veya tozu emmek için (veya sıkıştırmak için sıkıştırılmış hava) vakum kullanırlar. Ne yazık ki, bu yöntemler sadece yeterli değildir. Her bir yöntemde, düğmeler, bilgisayar çipleri, kablolar ve diğer bileşenler arasındaki küçük çatlaklarda büyük miktarlarda kir kalmaktadır. Ek olarak, bu yöntemler sadece kolayca temizlenebilen şeyleri temizler, ki bunlar temizlenecek olanın sadece küçük bir kısmıdır ve yağları, virüsleri ve bakterileri yok etmek için çok az şey yaparlar.

Ultrasonik, Elektronik Temizliği İyileştirmenin Tek Yolu

Elektronik cihazların ve bileşenlerin iyice temizlendiğinden, temizlendiğinden ve servise geri gönderilmeye hazır olduğundan emin olmanın tek bir yolu vardır; ve bu şekilde Ultrasonics ile.

Ultrasonik, kir, yağ, bakteri, kurum ve diğer kirleticiler, performans kaybı olmaksızın tamamen çıkarılır. Aslında, uygun eğitim ile, çoğu ürün iki dakikadan daha kısa bir sürede temizlenebilir ve kurutma tamamlanır tamamlanmaz hizmete geri döndürülür.

Yarı iletken bir ultrasonik temizleyici ile temizlik adımları

 1. Temizleme solventi ile doldurma haznesi
 2. Suyun sıcak olması gerektiğini unutmayın. İdeal olarak, bir ısıtıcı ile ultrasonik bir temizleyici kullanacaksınız.
 3. Ön temizleme döngüsünü çalıştırma
 4. Yarı- çözücüyü temizleme çözücüsüne daldırın
 5. Temizleme döngüsünü çalıştırın
 6. Çevrim tamamlandıktan sonra, parçaları sepet sepetinden çıkarın ve solüsyonu ürünlerden durulayın.
 7. Durulandıktan sonra parçaları yumuşak kıllı bir fırça ile fırçalayın. Değerli taşlar veya elmasları yerinde tutan tırnak ve kronların etrafında fırçalamaya özel dikkat gösterilmesi.
 8. Son durulama ile tamamlayın. S emikondüktörü sadece suya yerleştirin ve durulama devresi tamamlandıktan sonra yumuşak bir bezle kurulayın.

Özellikler:

Özellikleri üretmek:

model Tb-500
Ultrasonik Frekans 40.000 Hz
Malzeme SUS304
Tank kapasitesi 30L
Ultrasonik Güç 500 W
Isıtma gücü 600W güçlü güç, hızlı ısıtma
kronometre 1-30 dk ayarlanabilir
Isıtıcı 0-80C ayarlanabilir
Birim boyutu 530 x 325 x 325 mm (U x G x Y)
Tank boyutu 500 x 300 x 200 mm (U x G x Y)
Paket Boyutu 635 x 405 x 390 mm (G x G x Y)
NW 14 kg
GW 15,6 kg
Güç kaynağı AC 100 ~ 120V, 50 / 60Hz
AC 220 ~ 240V, 50/60 Hz

Ultrasonik Temizleyiciler

Ultrasonik bir temizleyici, narin öğeleri temizlemek ve geri yüklemek için ideal bir yöntemdir, bu da mücevheri bu metodoloji için mükemmel bir aday haline getirir. Günlük kir ve kir, yağlı artıkları ve hatta kuyumcuları (mücevherleri temizlemek ve parlatmak için bir bileşim) bu parçaların küçük çatlaklarından ve gizli geçitlerinden çıkarılabilir. Bu temizleme yöntemi, ekipmanın temizlenmesi için değil, hasar görmesi için gerekli olan uygun oran ve frekansa ayarlanabilmesi için idealdir. Bu ultrasonik temizlemenin en büyük faydalarından biridir .

Ultrasonik temizleyici takıları temizlemek için nasıl çalışır

Mücevherleri temizlemek için tasarlanmış özel çözücüler kullanılabilir, ancak su ve çevre dostu düşük pH temizleme maddesi kullanılarak da çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Düşük pH veya aşırı yüksek pH kimyasallarından kaçınılmalıdır. Bu agresif kimyasallar, ısı ve ultrasonik aktivite ile kombinasyon halinde, hassas parçalara zarar verebilir.

Temizleme işleminde, maddeler temizleme solventine batırılır. Temizleyicinin yoğunluğu ve çözeltinin ısısı uygulamayı başarılı bir şekilde devreye sokmak için ayarlanmalıdır. Ultrasonik temizleyiciler, bir kavitasyon işlemi ile kir ve diğer kirlenmeyi tamamen gidermek için hızlı bir şekilde çalışır.

Mücevher diğer öğelerle aynı şekilde temizlenir. Öğeler yumuşak bir çözücüye daldırılır ve temizleme işlemi, kuyruğun tüm yüzeyini temizleyen ve kuyruğu mücevher yüzeyine yapıştıran kabarcıklar oluşturan çözeltiden ultrasonik dalgalar gönderir. Çoğu durumda, optimum sonuçlar için kısa iki ila üç dakikalık bir temizlik yapılması gerekir.

Ayrıca, benzersiz uygulamalar için özel sistemler tasarlıyor ve üretiyoruz ve mevcut bir tankı dönüştürmek veya yükseltmek için bileşenler sağlayabiliriz. İster rulmanlar, seramikler, oftalmik hassas lensler veya mekanik imalat meclislerini temizlemek için bir sisteme ihtiyacınız olsun, size sonuç veren bir sistemimiz var.

Laboratuar ultrasonik temizleyici, Yüksek Frekanslı Masa üstü Laboratuar Ultrasonik Temizleyici, Düşük Frekanslı Masa üstü Laboratuar Ultrasonik Temizleyici, Isıtıcı ve Düşük Frekanslı Masa Üstü Laboratuar Ultrasonik Temizleyici.

Ürün Açıklaması

Masa üstü ultrasonik temizleyici kısa tanıtım:

 • En düşük maliyetli masaüstü ultrasonik temizleme ve parça yıkama ekipmanları
 • Doğru Temizlik Maddesi ile Hemen Her Kirleticiyi Çıkarmada kullanılır
 • Yağ, Soğutma Sıvısı, Metal Talaş ve Para Cezalarının Temizlenmesi
 • Metal parçaların temizliği ve diğer hassas temizlik için
 • Parça temizleme, enjeksiyon kalıp temizleme, ultrasonik yağ çözücü, vb
 • Mükemmel ultrasonik performans
 • Tank kapasitesi 2-30L
 • Dijital modeller> Mekanik modeller> ayarlanabilir güç modelleri

Ultrasonik temizlik nasıl çalışır?

Kavitasyon

Popüler inanışın aksine, kavitasyon ultrasonik temizlemenin ardındaki güçtür. Parçayı temizleyen ses dalgaları değildir - parçayı temizleyen ses dalgaları tarafından oluşturulan kavitasyon işlemidir.

Kavitasyon sırasında, mikron boyutundaki kabarcıklar, bir çözümdeki alternatif pozitif ve negatif basınç dalgaları nedeniyle oluşur ve büyür. Bu alternatif basınç dalgalarına maruz kalan kabarcıklar, rezonant büyüklüğe ulaşana kadar büyümeye devam eder. Kabarcık patlamasından hemen önce, balonun içinde depolanan muazzam miktarda enerji var.

Kavitasyon yapan bir balonun içindeki sıcaklıklar, 500 atm'a kadar olan basınçlarla 9,900F'ye ulaşabilir. Patlama olayı, sert bir yüzeye yakın bir yerde meydana geldiğinde, kabarcığı, balonun büyüklüğüne doğru 400 km / saate varan hızlarda hareket eden kabarcık büyüklüğündeki bir jetin içine değiştirir. Basınç, sıcaklık ve hız birleşimi ile, jet kirleticileri alt tabaka ile bağlarından kurtarır. Jetin doğal olarak küçük olması ve nispeten büyük enerjiden dolayı, ultrasonik temizlemenin küçük çatlaklara ulaşma ve sürüklenmiş toprakları etkili bir şekilde çıkarma kabiliyeti vardır.

Bildirimler:

Temizleyici Temizlik Ekipmanları 2L 50W 40 KHZ Takı Cam Dijital Ultrasonik Banyo

Uygulama:

Sağlık hizmeti Diş ve cerrahi aletler, optik, pedikür, genel uygulama, hastaneler, tıbbi bileşenler
İmalat: Havacılık, ilaç, savunma, tıbbi cihazlar ve ortopedik implantlar, otomotiv, denizcilik, filtrasyon, kalıplama, yiyecek ve içecek, kaplama ve yüzey işlemeleri, yarı iletkenler, baskı teknolojisi ve ekipmanları.
Bakım Otomotiv servisi, mücevherat ve saatler, araçlar, silahlar, Isı eşanjörleri, petrol ve gaz, ticari kahve kazanları
laboratuvar Bilimsel Araştırma, Karıştırma, Hücre Bozulması, Ekstraksiyon, İlaç Sonokimyası
Diğerleri pencere körü, golf kulübü, dövme ekipmanları, anilox silindiri, müzik ekipmanları, silahlar, elektronik, vb.

İtibarınızın, parçaları etkili ve verimli bir şekilde temizlemesine bağlı olduğunu biliyoruz. Ultrasonics International, motosiklet endüstrisi ihtiyaçlarınız için doğru türde ultrasonik temizleyici seçmenize yardımcı olabilir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir, Ultrasonics International, müşterilerine dalga süpürme teknolojisindeki en son gelişmeleri içeren ultrasonik temizleme ekipmanı sağlayarak işletmelerin karlılığını artırmasına yardımcı olmuştur. Ultrasonik temizlik ekipmanımız güvenilirlik ve uzun ömürlülük için bir üne sahiptir. Uygun ultrasonik temizleme ekipmanlarının kullanılması para tasarrufu sağlar ve temizlik işlemlerini geliştirir. Temizleme sonuçları daha iyi olacaktır ve temizlik işlemini tamamlamak için daha az zaman gerekecektir. Üretim rakamları yükselir ve çalışma saatleri önemli ölçüde azalır çünkü çoklu parçalar aynı anda ele alınabilir.

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885