Ultrasonik Petrol ve Gaz Rafineri Ekipmanları Temizleyici Yıkama Durulama ve Kurutma

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Agsonic
Sertifika: CE
Model numarası: T-1108S
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10-20days
Yetenek temini: 200pcs/ay
Malzeme: SUS304 / 316 Frekans: 40 / 28KHZ
Isıtıcı: 20-80 ℃ Ayarlanabilir Sepet: Paslanmaz çelik sepet
Otomatik: Ultrasonik Petrol ve Gaz Rafinerisi Uygulama: Petrol ve Gaz Rafinerisi
Kullanımı: ultrasonik parçalar yıkayıcı temizlik typer: Otomotiv temizliği
Vurgulamak:

Ultrasonik karbüratör temizleme makinesi

,

büyük ultrasonik parçalar temizleyici

Ultrasonik Petrol ve Gaz Rafineri Ekipmanları Temizleyici Yıkama Durulama ve Kurutma

Ultrasonik Temizleme İşlemlerinizi Geliştirin
Ultrasonik temizlik yıldan yıla daha popüler hale gelmiştir. Bunun bir nedeni, bazı buharlı yağ giderme işlemlerini değiştirebilen çevre dostu bir süreç olmasıdır. İkincisi, birçok uygulamada sulu temizleme süreçlerini geliştirmesidir ...
Ultras Dalga Açıklaması
Yüksek frekanslı ses dalgaları tarafından üretilen basınç dalgaları, sulu temizleme solüsyonunda mikron boyutunda kabarcıklar oluşturur. Bu kabarcık, temizlik için muazzam miktarda enerji bırakan patlamadan hemen önce gösterilir.

Ultrasonik ile ne temizlenebilir?
Ultrasonik temizleme, sulu ortam içine daldırılmış parçalardan çeşitli kirletici maddelerin uzaklaştırılması için yüksek frekanslı ses dalgalarının (üst düzey insan işitme seviyesinin üstünde) kullanılmasını içerir. Kirlenme, kirlilik, yağ, gres, parlatma / parlatma bileşikleri ve kalıp ayırıcı maddeler olabilir, sadece birkaçını belirtin. Temizlenebilen malzemeler arasında metaller, cam, seramik ve benzeri yer alır. Ultrasonik ajitasyon, çeşitli temizlik maddeleri ile kullanılabilir.
Tipik uygulamalar arasında, kesme ve işleme işlemlerinden kaynaklanan talaşların ve kesme yağlarının çıkarılması, kaplama işlemlerinden önce parlatma ve parlatma bileşiklerinin çıkarılması ve otomotiv ve uçak uygulamaları için yeniden oluşturulmuş bileşenlerden gelen gres ve çamurların temizlenmesi yer alır.
Ultrasonik temizleme, sert kirleri temizlemek için yeterince güçlüdür, ancak alt tabakaya zarar vermeyecek kadar hassastır. En küçük çatlaklarda ve bir temizleme tankındaki yüksek aralıklı parçalar arasında mükemmel nüfuz ve temizlik sağlar.

Motor Ultrasonik temizleme makineleri nasıl çalışır?
Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücüleri çalkalama prensibi üzerinde çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji açığa çıkaran milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu eylem, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış herhangi bir kirletici yerinden çıkarır Ultrasonik kavitasyonlar temizleme sıvısı ile temas halinde her yüzeyi iyice temizler.

Motorun montajından önce eski ve yeni tüm parçaların AGSONIC ultra sonik temizliği. Bu Ultrasonik Temizleme Yöntemi, temizlikte "kıyaslama" olarak bilinir. Ultrasonik kavitasyon, bir parçanın yüzeyine ve ötesine doğru temizlenebilir. Ayrıca sprey ve mekanik çalkalama da dahil olmak üzere diğer temizlik araçlarını kullanarak erişilemeyen iç alanlara da ulaşabilmektedir. Ultrasonik enerjinin güçlü doğası, çok küçük parçacıkları yüzeylere tutan mekanik ve iyonik bağları kırmak için gerekli fiziksel "itme" yi sağlar.

Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.

Ses Dalgalarıyla Temizleme

60'ların ve 70'lerin çocuklarına hala fütüristik gelse de, ultrasonik temizlemenin uzun süreli başarılı bir temizlik tarihi vardır. Ultrasonik, normalde insanlar için duyulabilecek frekansın üzerindeki ses dalgalarının bilimidir (18 Kilohertz üzeri). Bu yüksek frekanslardaki titreşimler sıvılara verildiğinde, ses dalgaları geçerken sıvıdaki herhangi bir noktada dönüşümlü olarak çok yüksek vakum ve aşırı yüksek basınç alanları oluşturulur.

Ultrasonik ses dalgalarının birçok otomotiv bileşenini, özellikle de otomatik şanzıman parçaları, küçük yağ galonları olan alüminyum motor parçaları, kör delikler ve gizli boşluklar gibi karmaşık parçalarda mekanik cihazlarla ulaşmanın zor olduğu alanları temizlemek için etkili bir yol olduğu bulunmuştur. . Bir vakumun etkisi altında, sıvı bir kavitasyon kabarcığı olarak adlandırılanı yaratmak için kelimenin tam anlamıyla parçalanır. Pozitif basınç kavitasyon kabarcığını oluşturan vakumu değiştirdiğinden, çarpışmada çöker ve yüksek basınçlı şok dalgalarına neden olur, bu da bileşenin kirletici maddelerden arındırılmasına yönelik tüm çalışmaları yapar. Ultrasonik temizleme sistemleri, pişmiş karbon ve yağlar üzerinde çok iyi çalışır.

Model: T-1640S detayları:

model T-1640S (Güç ayarlanabilir, ayrı jeneratör)
Kapasite 5250 litre
Tank boyutu 3500 × 1500 × 100mm (LxWxH)
Birim boyutu 3800 × 1700 × 1200cm (LxWxH)
Ambalaj boyutu 3900x1800x1800mm (tahta sandık)
Ultrasonik güç 32kW
Isıtma gücü 60W
kronometre 1 ~ 99 saat ayarlanabilir
Isıtıcı 20 ~ 80C ayarlanabilir
Sıklık 40,000Hz
Güç kaynağı AC220V, AC 380V, 50/60 Hz, 3 fazlı
Tank malzemesi SUS304, 2mm kalınlık
Kabuk malzemesi SUS304, 1mm kalınlık
Diğerleri Drenaj, sepet, kapak ile
NW / GW 216KG / 287KG
Garanti Hayat için 1 yıl ve teknik destek

Seçtiğiniz için tek tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu hacim Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

 

Filtreler sistemi ile Motorlar Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

Motor Parçaları Temizleme, Araba Motor Parçaları Temizleme, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motor Bike Motor Parçaları Temizleme.

Motor Parçaları bölümü, tüm dünyadaki müşterileri ve bireyleri ticaretine, Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.

Motor parçası için ultrasonik faydaları:

 • Hassas parçaları hasarsız temizler.
 • El ile ulaşılması zor olan çatlakları ve çatlakları temizler.
 • Etkili temizlik için görüş alanı gerektirmez
 • İşçiler ve çevre için tehlikeli olan katı kimyasal çözücüler kullanmaz.
 • Alüminyum, magnezyum ve çinko için güvenli
 • Biyobozunur temizleyici
 • El ile fırçalamak zorunda kalmadan aynı anda birden fazla parçayı temizleyin - zamandan ve paradan tasarruf edin

Ultrasonik Motor Temizleme yağı, kirli, Kusursuz temizlik etkisi!

 

Neden motor bloğu ve motor parçaları temizlemek için ultrasonik temizleme makinesi seçmelisiniz?

Temiz karmaşık ve ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizleyin

Herhangi bir temizleme sisteminin en büyük zorluğu, küçük alanların, karmaşık geometrilerin ve ulaşılması zor yüzeylerin üstesinden gelmenin zorluğudur. Ultrasonik temizleme, daha önce vurulan ve başarısız başarı oranlarına sahip kör delikler ve küçük diyaframlara bile nüfuz eder. Temizleme solüsyonu, temizleme işleminin, daha önce özel fırçalar ve diğer karmaşık temizleme cihazlarına ihtiyaç duyulan alanlara ulaşması zor olsa da, başarılı ve tutarlı bir temizleme sonucunun gerçek bir garantisi olmaksızın, ultrasonik ünitenin ve kimyasal çözeltinin hangi kombinasyonunun belirlendiğine çeşitli faktörler girer. özel ihtiyacınıza uygun

Etkili temizlik için ultrasonik temizleme makinesinin kimya temizliği, doğru sıcaklıkta çalışması ve doğru frekansı, temizlenecek olan kirletici maddeyi ve toprağın derecesini temizlemeyi sağlayan kısmı kullanması gerekir. temizlik ihtiyaçları için doğru proseste üretim ve bakım müşterileri, ihtiyacınız olan tam ürün kombinasyonunu tanımlamamıza yardımcı olur, sadece AG SONIC e-postasını gönderir veya bizi arayın ve sizi doğru çözüme çabucak yönlendiririz

Rekabet avantajı:

 1. Ayarlanabilir ultrasonik güç
 2. Orijinal BLT tipi dönüştürücü
 3. farklı temizlik maddeleri için çift frekans 40 ve 120 kh, nazik ama güçlü
 4. SUS304 / 316L tankı
 5. Sürekli çalışma için uyarlanabilir
 6. Ayarlanabilir termo kontrol

SSS:
S: Geleneksel temizleme yöntemleri üzerinde AGsonic ultrasonik temizleyicinin avantajları nelerdir?
A: 1. el emeği kullanımını azaltmak
· 2. Organik çözücüler kullanılmadan temizleme ve yağ giderme
· 3. Ürün alanlarına ulaşmak ve her türlü kiri temizlemek zor
· Ekstraksiyon, dispersiyon, saflaştırma, kimyasal reaksiyonlar gibi süreçleri tanımlar.
· 5. Isı değiştiricilerin pahalı mekanik ve kimyasal temizlemesini ortadan kaldırır

alüminyum başlıklar.
Kullandığınız temizleme tekniği (ya da yöntemlerin kombinasyonu) kafaları terk etmeli ve kir, yağ, karbon ve kireç birikintilerinden arındırılmalıdır. Halen yanma odalarına ya da egzoz çıkışlarına yapışan kalıntı karbon birikintileri fırçalanabilir ya da püskürtülebilir, ancak bu da ek bir el emeği gerektirir (temizlik maliyetlerinizi en aza indirmek için kaçınılması gerekir).
Son işleme sonrası temizleme işlemi tamamlanana ve blok ve başlıklar birleştirilmeye, boyanamaya ve / veya paketlenmeye ve müşteriye geri gönderilmeye hazır oluncaya kadar, metalin kozmetik görünüşü önemli değildir. Parçalar depolanırken ve taşınırken kiri dışarıda tutmak için torbalama şiddetle tavsiye edilir.İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885