Dalgıç Ultra Sonic Temizleme Dönüştürücü Ultrasonik Su Temizleyici 28 Khz

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Agsonic
Sertifika: CE
Model numarası: TZ-1036
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10-20days
Yetenek temini: 200pcs/ay
Malzeme: SUS304 Uygulama: Dalgıç Ultra Sonic
Frekans: 28KHZ / 40 khz / 80KHz Kullanımı: Yağ giderme
Hareketlilik: Cleaing tankı temizlik typer: otomatik cleane
Serivce özelleştirme: Tüm özelleştirme düzenini sağlayın dönüştürücü: Dalgıç Dönüştürücü
Vurgulamak:

Ultrasonik titreşim transdüseri

,

ultrasonik dönüştürücü jeneratör

Dönüştürücü Ultrasonik Su Temizleyici 28 Khz Dalgıç Ultra Sonic Cleaningr Kutusu

Daldırılabilir dönüştürücümüz, özel uygulamanız ve tank boyutunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir boyuttaki mevcut tanklara dahil edilebilir ve ultrasonik depoya dönüştürülebilir. Eşsiz Darbeli Süpürgecimiz tarafından kontrol edilir Lütfen , Daldırılabilir Dönüştürücü ihtiyaçlarınız için nasıl bir tane oluşturabileceğimiz hakkında özel bilgi için bizimle iletişime geçin .

Dalgıç transdüserleri, çeşitli boyutlarda ultrasonik güçlere ve çalışma frekanslarına sahiptir. Temizlik gereksinimlerinize ve tank boyutunuza bağlı olarak ihtiyacınız olan büyüklüğü seçebiliriz. Daldırılabilir ultrasonik güç çevirici sistemler portatiftir ve gerektiğinde bir tanktan diğerine taşınabilirler. Üretim sürecinize zaten bir tank monte ettiğinizde veya tank dahil komple sistemi sağlayabildiğince çok uygundurlar.

Daldırılabilir ultrasonik transdüserler, durulama temizliğinin ve diğer işlemlerin hızını ve etkinliğini artırmak için yeni veya mevcut temizleme tanklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tek veya çok modüllü üniteler, herhangi bir boyuttaki tanklar için özel olarak tasarlanabilir.

Ürün Açıklaması

Ortak Uygulamalar - Daldırılabilir Ultrasonik Temizleme Dönüştürücülerinin Avantajları

Ortak yapılandırmalar:

Dalgıç ultrasonik kutular en çok mevcut paslanmaz çelik ve diğer metal bazlı tanklara eklendiğinden, kutular ve ultrasonik güç bu tür tanklara uyacak şekilde üretilmiştir. Daldırılabilir ultrasoniklerimizi, uygulamanız için gerekli olan herhangi bir tank konfigürasyonu boyutlandırmasına, çok az ek özel boyut fiyatlandırmasıyla veya çok az miktarda ekleyerek kolayca yapabiliriz.


Daldırılabilir ultrasonik güç çeviricilerin kısa tanıtımı:
Daldırılabilir ultrasonik transdüserler, yeni tankları temizleyen parçalara ultrasonik eklenmesini veya mevcut tanklar, ekipman ve sistemlere eklenmesini sağlayan paslanmaz çelik muhafazalardır.
Dalgıç Transdüser Paketinin numarası ve yerleşimi

Her iki giriş yolunda da artıları ve eksileri vardır. Birçok müşteri, yükseltici tarzı dönüştürücü paketlerini satın almayı tercih ediyor çünkü tanklarının altında bir delik açmak istemiyorlar. Yükselticileri kullanmanın ana dezavantajı, üstte takılı olan kapak veya diğer sistem parçalarına müdahale edebilmeleridir. Çoğu AGSONIC dalgıç, ultrasonik sistemin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve olası ölü noktaları en aza indirmek için özel olarak üretilmiştir. Bu hizmeti hiçbir ek ücret ödemeden sunan tek üreticiyiz. Ayrıca standart ultrasonik dalgıç sistemleri de mevcuttur.

Mevcut temizleme tankınızın ultrasonik temizlemeye uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız, lütfen AGSONIC'deki teknisyenlerimizle iletişime geçin ve size daha fazla bilgi ve ısmarlama bir dalgıç sistemi için bir teklif vermekten memnuniyet duyarız.

Endüstriyel Medikal Sonikatör Temizleyici

Ultrasonik dalgıç transdüser temizleyici uygulanan aralıklar:

Makine endüstrisi : Makine Parçaları, Motor, karbüratör ve otomobil parçalarının temizlenmesi için filtreden geçirilen pas ve greslerin temizlenmesi, Filtre. Özellikle demiryolu endüstrisinde, filtrelenerek temizlenmiş, kontamine olmuş tren arabalarını yağdan arındırmak için filtre, pas, yağ ve pas önü her bir üyesi, çok uygun

Yüzey işleme endüstrisi: Kaplama öncesi yağ giderme, iyon kaplamadan önce temizleme, Metal iş parçası yüzey aktivasyonu, fosfatlama, karbon birikimini giderme, oksidasyon ve parlatma macunu

Enstrüman endüstrisi : hassas parça temizleme

Elektronik endüstrisi: pcb panoları, makine parçaları temizleme için Rosin ve kaynak noktasını kaldırın

Daldırılabilir ultrasonik transdüserler, verimli bir şekilde işlev görmesi için tankın (yerine oturtulmak dışında) bir bağlantı gerektirmez. Sonuç olarak, transdüserler tanktan tanka hareket ettirilebilir ve gerektiğinde özel uygulamalar için gerektiği gibi konumlandırılabilir. Çeşitli montaj seçenekleri aşağıda gösterilmiştir.

Daldırılabilir dönüştürücü türleri:

Alt Monuter -over Üst Bağlantı Kutusu

Çift Bölmeli Başlıklı

Tek Bölmeli Alttan Monteli

Üst Borunun Üst Kısmına Monte Edilmiş

Üst Borunun Üstüne Monte Edilen Yan

Yan duvar ile yan duvarına monte yan

Montaj, uygulamaya bağlı olarak ya duvara ya da altına monte edilebilir. Üniteler tamamen monte edilir ve çalışmaya başlamadan önce tankın içine sadece basit bir şekilde sokulması gerekir.

Transdüser Ultrasonik Su Temizleyici 28 Khz Dalgıç Ultra Sonic Temizleme
Özellikler:

model Malzeme Dönüştürücüler Tahmini hacim Kutu boyutu Kablo
önden gitmek
Ultrasonik frekans Ultrasonik güç
(mm) (adet) (L) (mm) (kHz) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250x150x100 Sert tüp /
Esnek tüp
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

Mevcut tankınızın temizleme gücünü AGSONIC Dalgıç Ultrasonik Temizleme Sistemleri ile geliştirin

Mevcut bir tankın temizleme gücünü ultrasonik bir temizleme cihazı ile geliştirmek isteyen müşteriler için, AGSONIC'in dalgıç sistemi piyasadaki en ekonomik ve verimli seçenek olabilir.

Ancak, bir dalgıç sistemi satın almadan önce, lütfen bulunduğunuz tankı ve yapım malzemesini dikkate alınız.

Teknik özellikler
Sıvı geçirmez bir mahfaza içinde kapatılan ultrasonik güç çevirici elemanlar, bir temizleme tankının yanına veya altına kalıcı olarak bağlanan dönüştürücü elemanlar için bir seçenektir. Daldırılabilir ultrasonik güç çeviricilerin başlıca faydaları, hizmetlerinin kolay olması ve çoğu zaman kapsamlı tank modifikasyonları olmaksızın mevcut teçhizata eklenmesidir. Ultrasonik benzersiz teknoloji dalgıç transdüser formatında sunulmaktadır. Bu, 28 kHz ila 120 kHz arasındaki standart bireysel frekansları ve tek veya çoklu ünitelerde birden fazla frekansı içerir.

Dalıcı Dönüştürücü üretimi:

İletişim bilgileri
AGsonic

Telefon numarası : +8618928856885

Naber : +8618928856885