Bizimle iletişim kur
AGsonic

Telefon numarası : 86-18928856885

Naber : +8618928856885

Ultrasonik temizleme size nasıl fayda sağladı?

November 16, 2020

 

Ultrasonik temizleme size nasıl fayda sağladı?

 

“Dekontaminasyon sürecini gerçekten hızlandırıyor ve personelimizin el fırçalama ekipmanı yok, bu nedenle sürecin bir aşamasını ortadan kaldırıyor ve iğne yaralanmaları riskini azaltıyor.Makine aynı zamanda sadece temizlik işini de yapmıyor, çünkü dijital olduğu için klinik yönetişim, denetim ve çapraz enfeksiyon protokolleri için temizlik süreçlerinin gerçekten iyi bir kaydını tutuyor. "

 

Kullandığınız diğer temizleme yöntemleriyle nasıl karşılaştırılır?

 

“Başlangıçta bir yıkayıcı dezenfektör almayı planlamıştık, ancak ultrasonik temizleyiciye kıyasla bunun kayda değer bir yatırıma değeceğini düşünmemiştik.Kalite orada, tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor ve bunu destekleyecek kayıtlarımız var.Ultrasonik temizleyicinin güvenilirliği harika, yıkayıcı dezenfektörlerle sorun yaşayan başka yerlerde çalıştım ve çok zaman alıyorlar, ultrasonik temizleyici çok daha verimli. "

 

Sektördeki diğer kişilere tavsiye eder misiniz?

 

“Ah evet, özellikle sahip olduğumuz belirli birimi kesinlikle tavsiye ederim.Servis yapıldığında, ihtiyaç duyduğumuz testleri kaydediyor ki bu, personelimizin eski moda folyo testleri yapmak için zaman ayırmasından çok daha iyi bir yöntem, çok verimli ve güvenilir. "

hakkında en son şirket haberleri Ultrasonik temizleme size nasıl fayda sağladı?  0

hakkında en son şirket haberleri Ultrasonik temizleme size nasıl fayda sağladı?  1