Motor Bloğu Silindir Kafaları için Büyük Ultrasonik Temizleyici 3600W Ultrasonik ile Yağ Filtresi Temizleme

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AG SONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72g
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 1 birim / tahta sandık
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 300units / Ay
Tank malzemesi: SUS304 / SUS316L Aksesuar: sepet, kapak
İsteğe bağlı: boyama sistemi uygun: motor, araba parçaları vb.
Garanti: 1 yıl Ambalaj: plastik film, su geçirmez tahta sandık
Vurgulamak:

ultrasonic carb cleaner machine

,

ultrasonic carburetor cleaning machine

Motor Bloğu Silindir Kafaları için Büyük Ultrasonik Temizleyici 3600W Ultrasonik ile Yağ Filtresi Temizleme

Gerekirse, yağ filtresi sistemi ve penumatic asansör özelleştirebilirsiniz.

Temelde uygulama:

Motor parçaları, blok, yarı iletken gofret, optik cam, saatler, boncuklar ve diğer herhangi bir plastik, metal parçaların ultrasonik temizliği için uygulanmıştır, temizlik parçaları zarar görmeden suya daldırılabilir

Araba motoru karbon temizleme çok zor bir problem ve şimdi ultrasonik makine en iyi şekilde çözmenize yardımcı olabilir. Makine, motorlar, karbüratörler, konutlar ve otomobiller ve kamyonetler için filtreler gibi otomotiv parçalarını, benzin ve dizel versiyonlarının her ikisinde de temizlemek için kullanılabilir.

Gerekirse, yağ filtresi sistemi ve otomatik kaldırma sunulabilir.

Ayrıca durulama tankı ve kurutma tankı da mevcuttur.

Daha fazla bilgi istemek için hoş geldiniz.

Motor parçaları temizleme hoş geldiniz - Motor Parçaları Temizleme, Araba Motor Parçaları Temizleme, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motor Bike Motor Parçaları Temizleme.

Motor Parçaları bölümü, hem müşterilere hem de kişilere ticaret yapmak için Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.


AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi otomotiv ve mekanik atölyesi zemin üzerinde temizlik yöntemleri ve süreçleri devrim, bizim Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi otomotiv, uçak ve deniz motoru parçaları her türlü temizleyebilir, parçaların temizlenmesi için ultrasonik teknoloji sağlarken el emeği ortadan kaldırır üstün temizlik etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Motor Ultrasonik temizleme makineleri nasıl çalışır?
Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücüleri çalkalama prensibi üzerinde çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji açığa çıkaran milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu eylem, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış herhangi bir kirletici yerinden çıkarır Ultrasonik kavitasyonlar temizleme sıvısı ile temas halinde her yüzeyi iyice temizler.

Motorun montajından önce eski ve yeni tüm parçaların AGSONIC ultra sonik temizliği. Bu Ultrasonik Temizleme Yöntemi, temizlikte "kıyaslama" olarak bilinir. Ultrasonik kavitasyon, bir parçanın yüzeyine ve ötesine doğru temizlenebilir. Ayrıca sprey ve mekanik çalkalama da dahil olmak üzere diğer temizlik araçlarını kullanarak erişilemeyen iç alanlara da ulaşabilmektedir. Ultrasonik enerjinin güçlü doğası, çok küçük parçacıkları yüzeylere tutan mekanik ve iyonik bağları kırmak için gerekli fiziksel "itme" yi sağlar.

Motor Parçaları, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları Ultrasonik Temizleme

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki parçaları etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratörler, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Vanalar.

Ultrasonik Temizleme Sisteminde Hangi Araç Parçaları Temizlenebilir?

Araba parçaları için ultrasonik temizleyici motor parçası temizleme, oto tamircisi için en iyi tasarlanmış ve en önemli araçlardan biridir.

Garajda yüksek kaliteli ultrasonik temizleme ekipmanı ile, tüm temizlik görevleri artık birkaç saat içinde gerçeklestirilebilir.

Genel olarak, bu otomotiv parçalarının temizlenmesi için ultrasonik bir temizleme cihazı kullanıldığında, işlem hızlı, güvenli ve profesyonel hale getirilir.

Neden ultrasonik enginer temizleyici kullanıyoruz?

Kavitasyon etkisi ile Ultrasonik temizleme teknolojisi motor blok, motor parçaları temizleme, yarı iletken silikon çip temizleme, optik cam temizleme, saat ve horoz temizleme parçaları, kuyumculuk temizleme, polyester filtrasyon çekirdek temizleme, dul kör temizlik vb.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi temizleme kapsamı

Her türlü motor parçası için uygun

AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi, her türlü motor parçasını etkili ve iyice temizler

01: Otomotiv: karbüratör, egzoz manifoldları, silindir blokları, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet motorları, kar makineleri, ATV silindirleri ve kafaları ve daha fazlası gibi karbon birikintilerini, yağları ve diğer kirli ve kirletici maddeleri iyice temizler.

02: Marine: İç ve dıştan takmalı motorlar için uygundur, temizlik kimyasalı hem alüminyum parçalar üzerinde hem de yumuşaktır ve gelecekteki korozyon riskini azaltır.

03: Uçak: Uçak motorlarının yüksek performans talepleri, motor parçasını orijinal durumuna yaklaştırmak için yoğun bir temizleme işlemine ihtiyaç duyuyor, motor bloğu ultrasonik temizleme makinesimiz, büyük ve küçük parçaları, türbini kolayca, eksiksiz ve güvenli bir şekilde temizliyor periyodik temizleme gerektiren bıçaklar, yakıt nozulları, jeneratör bileşenleri, frenler ve diğer parçalar, ultrasonik temizleme işlemi kullanılarak etkili ve kapsamlı bir şekilde temizlenir.

Özellikler:

Tüm ithal paslanmaz çelik yapı, kalınlaşma Paslanmaz çelik levha,

yüksek Q değeri dönüştürücü ve Alman bağlanma süreci benimsenmesi ultrasonik çıkış büyük güç, ayarlanmış solvent ısıtma ve sıcaklık otomatik termostat enstrüman ve sıcaklık kontrol aralığı 0 ~ 100, baz solvent, hiçbir kirlilik

Aralığı: yarı iletken silikon çip, optik cam, saat ve saat parçaları, gözlük, Takı, polyester filtrasyon çekirdek ve vb

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesinin Avantajları

Ultrasonik temizleme makinesi, motor bloğu, karbüratör ve motor parçaları üzerinde yüksek performanslı endüstriyel güç, temizleme etkisi sağlar.

01: Karbüratörlerden ve her türlü motor parçasından karbon birikintilerini temizler

02: İnatçı yağları, yağları, boyaları, pasları ve kirleri temizler (aynı durumlarda ön temizliği ile)

03: Alüminyum satıcısı

04: Parçanın derinliklerine nüfuz eder ve delikleri, küçük diyaframları ve çatlakları temizler.

05: Kablo ve plastik gibi hassas parçaları hasarsız temizleyin

06: Etkili temizlik için görüş alanı gerektirmez

07: Yüksek derecede temizlik nedeniyle kısmi uzun ömür sağlar

Özellikler:

Ultrasonik temizleyici T-72G için özellikler
model Petrol kepçe ile T-72G
Tank kapasitesi 360L
Tank boyutu 1000x600x600mm
Birim boyutu 1140x740x820mm
Tank malzemesi 2mm SUS304
Ultrasonik güç 3600W
Isıtma gücü 9KW
kronometre 1-99dk ayarlanabilir
Isıtıcı 0-80c ayarlanabilir
Sıklık 28/40 khz
Kontrol Harici jeneratör, daha kararlı
İsteğe bağlı Yağ filtresi sistemi, pnömatik kaldırma, durulama tankı vb.
Voltaj 110V, 1-faz; 220V, 3 faz / 220V, 1 faz; 380V, 3 faz
Garanti 1 yıl
Paketleme 1 birim / tahta sandık

Temizlik:

İletişim bilgileri
Tina

Telefon numarası : +8618617056835

Naber : +8618928856885